Нерешенные проблемы женского спорта
Основний зміст сторінки статті
Анотація
Сучасний жіночий спорт характеризується активною емансипацією. Жінки стають все більш успішними в таких власне чоловічих видах спорту, як футбол, хокей, важка атлетика, боротьба, бокс тощо. Основною характеристикою психологічної статі у людини є статеве диференціювання мозку. Саме його зміна у жінок за чоловічим типом може стати причиною порушення у них статеворольової поведінки, яка, зокрема, характеризується бажанням займатися чоловічими професіями, у тому числі й чоловічими видами спорту.
Блок інформації про статтю
Ця робота ліцензується відповідно до Creative Commons Attribution 4.0 International License.
Журнал практикує політику негайного відкритого доступу до опублікованого змісту, підтримуючи принципи вільного поширення наукової інформації та глобального обміну знаннями задля загального суспільного прогресу.
Редакційна колегія дотримується рекомендацій The Committee on Publication Ethics (COPE) з питань этики наукових публікацій.
ОБОВ'ЯЗКОВЕ ПОСИЛАННЯ НА АВТОРІВ ПРИ КОПІЮВАННІ ЧИ ЦИТУВАННІ МАТЕРІАЛУ НАУКОВИХ СТАТЕЙ
Автори, які публікуються у цьому журналі, погоджуються з наступними умовами:
- Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису роботи, як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи (див. The Effect of Open Access).
Посилання
Vaininger O. Sex and character/ O. Vaininger. — R/D: Fenix, 1998. — 608 p.
Sexology / reduct. V. G. Vasilchenko. — Moscow: Medicine,1990. — 482 p.
Soboleva T. S. Forming of sexologist characteristics among girls during sport trainings/ T. S. Soboleva: dis... dokt.med.scien. — Saint Petersburg,1997. — 245 p.
Sobolev D. V. Pedagogical and physiological aspects selection and trainings of footballwomen / D. V. Sobolev : dis... cand.ped.scien. — Saint Petersburg, 1998. — 177 p.